search
menu-icon
Дизайн-проект: чому це важливо?

Дизайн-проект: чому це важливо?

24 Лютий 2020
Дизайн-проект — це комплексне уявлення про те, як буде виглядати приміщення або простір в цілому. Він складається не тільки з графічних зображень, які у всіх ракурсах демонструють всі деталі майбутнього інтер'єру або ремонту, але і з технічних розрахунків та креслень.
24 Лютий 2020
Дизайн-проект — це комплексне уявлення про те, як буде виглядати приміщення або простір в цілому. Він складається не тільки з графічних зображень, які у всіх ракурсах демонструють всі деталі майбутнього інтер'єру або ремонту, але і з технічних розрахунків та креслень.

Театр, як відомо, починається з вішалки, річка – зі струмка, а ось з чого починається ремонт? З усунення старих оздоблювальних матеріалів і винесення меблів? Ні, правильно організований ремонт починається зі створення дизайн-проекту.

Якщо порівнювати точніше: ви ж не будете будувати будинок, не маючи креслення і розрахунків? Так і з ремонтом — непросто отримати очікуваний результат, якщо ви не бачите його в кінцевому виконанні до початку робіт. Саме такий візуалізацією виступає дизайн-проект.

Що таке дизайн-проект, і як він виглядає?

В цілому, дизайн-проект — це комплексне уявлення про те, як буде виглядати приміщення або простір в цілому. Він складається не тільки з графічних зображень, які у всіх ракурсах демонструють всі деталі майбутнього інтер'єру або ремонту, але і з технічних розрахунків та креслень.

Завдяки такому документу будівельники, електрики, фахівці в сфері дизайну зможуть реалізувати проект максимально точно.

Як виконується дизайн-проект?

Найчастіше для реалізації дизайн-проекту потрібні три основних етапи:

 • Підготовчий: на цьому етапі збирається вся інформація про майбутнє приміщенні, в тому числі фотофіксація його в різних ракурсах, зняття вимірів. Також підготовчий етап — це час активної взаємодії дизайнера і замовника: обговорюються ідеї та концепції, складається перелік вимог до приміщення і його виду, узгоджуються типи оздоблювальних матеріалів і обстановки.
 • На другому етапі дизайнер підбирає ідеї і візуалізує їх за допомогою 3D-технологій. Ви отримуєте готові зображення майбутнього простору з різних ракурсів, в які можна внести зміни. Зазвичай дизайнер пропонує кілька варіантів дизайну на вибір, після чого або узгоджується один з них, або доопрацьовується той, який найближче підійшов до очікувань замовника.
 • Після того, як візуальна складова дизайн-проекту узгоджена, настає черга технічного етапу. Складаються креслення майбутнього приміщення, переліки необхідних робіт і матеріалів, підраховується вартість виконання робіт на об'єкті.

Разом, в готовому вигляді замовник отримує точну картинку того, яким буде його приміщення після ремонту, а також готові розрахунки і креслення для підрядників, які будуть його виконувати. А вже включений в дизайн-проект кошторис дозволить точно регулювати витрати на ремонт і позначити його підсумковий бюджет.

Чому варто замовити дизайн-проект?

Дизайн-проект: почему это важно?

Послуги дизайнера — це правильний вибір тих, хто хоче отримати інтер’єр, який на всі 100% відповідає їхнім бажанням. Багато хто прагне заощадити на розробці дизайн-проекту, але такий підхід тягне за собою безліч проблем:

 • Ви не будете мати повноцінного уявлення про те, як буде виглядати готовий ремонт.
 • Без дизайн-проекту кількість помилок в розрахунках зросте.
 • Контролювати хід робіт без дизайн-проекту складніше.
 • Через розпливчастих очікувань за відсутності дизайн-проекту можлива переробка окремих робіт. А це тягне за собою подорожчання всього ремонту.
 • Відсутність точного списку робіт і кошторису матеріалів дозволяє нечистим на руку підрядникам шахраювати на закупівлі або використанні матеріалів, неякісно виконувати роботу.

Отже, причин, чому без дизайн-проекту не обійтися ми знайшли чимало. А тепер наведемо всі переваги такого документа:

 • Точний розрахунок, зроблений в ході створення дизайн-проекту дозволить уникнути проблем з БТІ, адже всі параметри приміщення взяті до уваги і не можуть бути змінені.
 • Візуалізація проекту для замовника дуже важлива, оскільки дає можливість оцінити якість виконання робіт.
 • Заздалегідь підрахований бюджет — ще один плюс в скарбничку дизайн-проектів. З ним ви зможете підготувати матеріальну базу під ремонт.
 • Точне зазначення типу та кількості оздоблювальних матеріалів, деталей меблювання та декору теж дозволяє економно витрачати кошти на ремонт.
 • Контроль автора дизайн-проекту — це додатковий захід обережності. Якщо дизайнер, що склав проект, буде стежити за ходом виконання робіт, вони будуть максимально точно виконуватися.
 • Для будівельної бригади, яка виступить підрядником, дизайн-проект — це фактично керівництво до проведення робіт. Крок за кроком будівельники зможуть швидко і точно провести кожну з ремонтних робіт.

Дизайн-проект — це ваш точний план дій для отримання ідеального результату. Він допоможе зберегти час і істотно скоротити витрати на ремонт.

І трохи про ціну: послуги дизайнера зі створенню дизайн-проекту зазвичай обходяться приблизно в 3-4% від загальної кількості витрат. Порівняйте цю суму з можливими витратами на переробку або нераціональним використанням матеріалів без точного розрахунку, і ви побачите, що в кінцевому підсумку замовити дизайн-проект — набагато вигідніше.

facebook