search
menu-icon
Дизайн інтер'єру
  • ПОСЛУГИ ДИЗАЙНЕРА
ПОСЛУГИ ДИЗАЙНЕРА

Якщо Ви налаштувалися робити ремонт в своїй оселі, то саме час подумати про інтер'єр, який би радував Вас тривалий час. Ми враховуємо всі ваші уподобання, Ваш настрій та характер.

А на основі цього перетворюємо приміщення в унікальним сучасний простір, наповнений індивідуальним концептом та глибоким змістом.

послуги дизайнера

ВАЖЛИВІ ДЕТАЛІ

Використання натуральних матеріалів в домашніх дизайнах залишається актуальним завжди. Так приміщення наповнюється затишком, створюється атмосфера, в якій відчувається гармонія. При бажанні заощадити ринок будівельної продукції готовий запропонувати Вам безліч альтернативних пропозицій. В каталозі «REAL CAPITAL BUD» чимало оптимальних варіантів підлогових поверхонь, які чудово передають структуру та колір натуральної деревини, каменю чи  бетону. Темні відтінки будуть добре виглядати в інтер'єрах гранжу, модерну, класичного стилю, а світлі підійдуть для м'якого Провансу та чарівного шеббі-шику.

ОФІСНІ ПРИМІЩЕННЯ

Офісні приміщення вимагають більшої строгості, практичності та зосередженості. Вибір холодних та не відволікаючих відтінків є в таких умовах найбільш розумним. Щоб відтворити солідний, але функціональний простір, потрібно вдаватися до простих рішень, наприклад, використовувати шпоновані двері, ефективне вінілове ПВХ покриття та ергономічні корпусні меблі.

  • ОТРИМАТИ КОНСУЛЬТАЦІЮ
Надішліть запит