search
menu-icon
Оздоблювальні роботи
подкатегории:
ШТУКАТУРКА МАШИННИМ СПОСОБОМ
  • Штукатурні роботи | Швидко і надійно
Штукатурні роботи | Швидко і надійно

Часи, коли штукатурні роботи проводилися суто ручним інструментом вже давно в минулому. На зміну класичному методу нанесення прийшла практична і швидка машинна штукатурка стін. Суть такої методики полягає в тому, що штукатурні роботи проводяться за допомогою спеціального обладнання, яке не тільки розподіляє штукатурку по стінах ідеально рівним шаром заданої товщини, але і замішує розчин в запрограмованій пропорції.

МИ – СПЕЦІАЛІСТИ

Якщо ви ще не оцінили всі переваги штукатурки стін машинним методом, компанія «REAL CAPITAL BUD» запропонує вам цю послугу. Ми займаємося штукатурними роботами вже багато років, а наше портфоліо включає більше 80 успішно зданих об'єктів.

Ми – будівельна компанія, яка професійно виконує ремонтно-будівельні та штукатурні роботи від проектування до здачі об'єкта «під ключ».

Наша команда виконує штукатурні роботи механізованим способом. В результаті виконання штукатурних робіт, стіни настільки гладкі та ідеальні, що можна клеїти шпалери без попередньої зачистки та шліфування.

Машинна штукатурка

ВИДИ ШТУКАТУРКИ

Машинна штукатурка стін здійснюється з використанням двох видів сумішей: гіпсової штукатурки (стіни, відкоси) та цементної під малярні роботи.

Гіпсова штукатурка — виготовляється з гіпсової суміші і різних пластифікаторів. Вона має ряд примітних характеристик: така суміш не містить токсичних речовин, вона екологічна і безпечна. Це кращий варіант для використання у внутрішніх приміщеннях, таких як стіни і перекриття в них нерідко мають пористу структуру. Вона оптимізує мікроклімат. Завдяки пористості гіпсової суміші, штукатурка має глибоку паропроникність, що запобігає утворенню грибка та цвілі на поверхні штукатурки. Гіпсова штукатурка сприяє збереженню тепла та шумоізоляції в приміщенні. Швидкість висихання такої штукатурки — 7 днів. Всього тиждень — і поштукатурені гіпсові стіни сухі.

Цементно-вапняні штукатурки — виготовляються на основі цементу, вапна, піску та пластифікаторів. Цементно-піщана штукатурка для машинного застосування має наступні характеристики: підвищена вологостійкість; цей вид суміші використовується для обробки в приміщеннях з високим рівнем вологості (ванна кімната, підвали, гаражі та інші); вона може також використовуватися для обробки фасаду, поверхонь, яким потрібне збільшення морозостійкості.

 

  • ПЕРЕВАГИ
  • ВАРТІСТЬ РОБІТ
  • ЗАМОВИТИ ПОСЛУГУ