search
menu-icon
Складські послуги
подкатегории:
Логістика / Оренда складу
Логістика / Оренда транспорту
  • Вантажні перевезення
Вантажні перевезення

Якщо вам потрібні логістичні послуги в Києві, наша компанія надасть вам їх.

Ми пропонуємо оперативну доставку вантажів по столиці, збір консолідованих вантажів для відправки за маршрутами, допомога в перевезенні товарів для нових клієнтів, а також клієнтів нашого складу відповідального зберігання.

Ми пропонуємо вигідні умови співпраці для представників бізнесу.

У чому вигода співпраці з нами?

  • Цілісність та збереження вантажу — наша головна задача.
  • Ми пропонуємо не тільки оренду транспорту під ваш вантаж, але й збір консолідованих вантажів — це вигідно та зручно, якщо вам потрібно відправити невелику партію товару.
  • Регулярні перевезення по Києву: якщо вам потрібно постійно передавати невеликі вантажі з офісу в офіс, відправляти їх зі складу по Києву, і при цьому у вас немає можливості організувати власний автопарк, скористайтеся нашими послугами.

А ще у нас ви можете орендувати місця для тимчасового зберігання ваших речей, товарів або вантажів. Якщо вам потрібно деякий час перетримати речі на складі, розмістити транзитний вантаж або ви просто не хочете орендувати склад на постійній основі, послуга складу відповідального зберігання - відмінне рішення. У нас ви зможете розмістити свої вантажі недорого в сухому приміщенні, що охороняється.

  • ВИГІДНІ УМОВИ ДЛЯ НАШИХ КЛІЄНТІВ СКЛАДУ
Надішліть запит